MAKROONID

Makroonid on värsked ja parimad 4-5 päeva. Hoiusta neid õhukindlalt külmkapis. Parima maitse-elamuse saamiseks luba neil enne tarbimist seista 15-20 min toatemperatuuril.

Makroonid on gluteenivabad. Soovi korral saab tellida ka laktoosi- ja piimavabasid vōi veganmakroone.

Minu makroonid valmivad käsitööna mandlijahust, suhkrust ja munavalgest. Täidistes kasutan Eestis toodetud võid ja koort, Belgia gurmeešokolaadi ning maitsestamiseks naturaalseid marja-, puuvilja- ja pähklipüreesid, erinevaid likööre ja maitsetaimi. Pastelsete toonide saavutamiseks lisan vähesel määral toiduvärve. Makroone on võimalik alati tellida ka värvainete vabalt, siis on nende värvus natuaraalvalge.

makroonide maitsevalik

kinkekarbid

Kinkekarbid on suuruses 8, 16, 20 ja 40. Ilus on, kui väiksemates karpides on 4 maitset ja suuremates 5. Makroonikarp on tore kingitus sünnipäevaks, tähtpäevaks või lihtsalt niisama.

Makroonidega käib kaasas teatav luksus ja eksklusiivsus. See väike ja eriline prantsuse dessert on igal laual pilgupüüdja. Makroonide võlu on nende tekstuuris ja laias maitsevalikus. Gluteenivaba küpsis on pealt pisut krõmpsuv, seest pehme ja kreemid siidised. Need justkui sulavad suus.

makroonide kinkekarbid

Mari koogid makroonikarp

8 TK

15€

Mari koogid makroonikarp

16 TK

30€

Makroonikarp

20 TK

35€

Sünnipäeva makroonikarp

40 TK

70€

makroonitorn

Ehi oma pidulauda kauni makroonitorniga.
Makroonitorn pulma

Vōimalik on rentida puidust valget makroonitorni. Sobib hästi pulmadesse, pidupäeval kontorisse või niisama  magusalauale. 

Tornis on 9 korrust ja mahutab korraga 170-175 makrooni. 

Soovi korral saab tellida ka väiksemana. Näiteks 7-korruselina mahutab 130 makrooni. 

Makrooni hind tornis on 1.80€/tk

Makroonitorn pulma
Top