Mari Erm Mari Koogid

Minu luguTere!

Lapsepōlvest mäletan, et kōige ilusamad päevad olid laupäevad. Toad olid korras, käisime saunas ja ema küpsetas alati kooki vōi kringlit. Ōhtul tegime piparmündi teed ja maiustasime kōik koos. Mingil hetkel vōtsime ōega teatepulga üle ja meid hakati kutsuma vōrratuteks koogitegijateks.

Elu viis mind pikaks ajaks laia maailma. Oli väga pōnev aeg, mil tegin maakerale mitu tiiru. Töötasin Bahreini kuningapere stjuardessina. Ühel päeval liikusin edasi Katari, kus sain vōimaluse ka ise eralennukitele stjuardesse koolitada. Olin kindel, et kodumaale ma niipea tagasi ei naase, aga nagu ikka, on elu üllatusi täis…  Murtud varbaluu tōttu ühel suvel pikemalt Eestis viibides kohtusin oma abikaasaga. Siis sündisid lapsed ja otsustasime Tallinnast veidi rahulikumasse Raplasse kolida. Täna on siin ka minu armas koduköök, kus ma küpsetan.

Mōistsin, et igatsen neid maitseid, millega oma ¨eelmises elus¨ igapäevaselt kokku olin puutunud. Peened desserdid, tartletid, makroonid… 
Juba esimese lapse kōrvalt hakkasin minisünnipäevadeks kooke küpsetama. Aina rohkem ōppides avanes uus ja äge maailm, millest on tänaseks kasvanud tōeline kirg.

Mul on siiralt hea meel, et oled jōudnud mu lehele. Loodan, et leiad siit midagi, mis hellitab Su maitsemeeli ja toob Su ellu rõõmu.

Mari Erm

P.S. Täiendan end hetkel Tartu Rakenduslikus Kolledžis Toidutehnoloogia valdkonnas vanemkondiitri erialal.  Torditellimused mu graafikusse seetõttu ei mahu. Makroone saab. 

galeriimari koogid

Top